Search API Federated Solr (8.x-2.9) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: view
be: глядзець

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: The URL %url is not valid.
be: Адрэса %url не з'яўляецца карэктнай.
