Search API Federated Solr (8.x-2.9) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: view
eu: ikusi

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Desc
eu: Beheraka

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Asc
eu: Goraka
