Search API Federated Solr (8.x-2.9) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: view
ku: پیشاندان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.
