Search API Federated Solr (8.x-2.9) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Username
se: Geavahannamma

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Sort by
se: Sirre
