Search API Federated Solr (8.x-2.9) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش
