Search API Federated Solr (8.x-2.7) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: view
az: görünüş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Desc
az: azaldın

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Sort by
az: Sırala

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Number of results
az: Nəticələrin sayı

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.
