Search API Federated Solr (8.x-2.7) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: view
ca: mostra

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Search results page title
ca: Títol de la pàgina dels resultats de la cerca

en: Number of results
ca: Nombre de resultats

en: Placeholder
ca: Marcador

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: No results text
ca: Text quan no hi ha resultats

en: Master
ca: Mestre

en: The URL %url is not valid.
ca: La URL %url no és vàlida.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Serializes views row data using the Serializer component.
ca: Serialitza les dades de les files de la vista utilitzant el component Serialitzador.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size
