Search API Federated Solr (8.x-2.4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: view
gl: vista

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: More information
gl: Máis información

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: The URL %url is not valid.
gl: A URL %url non é válida.
