Search API Federated Solr (8.x-2.5) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:
