Search API Federated Solr (8.x-2.7) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: view
ne: दृश्य

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।
