Search API Federated Solr (8.x-2.9) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Username
nn: Brukarnamn

en: view
nn: vis

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Enter the terms you wish to search for.
nn: Skriv inn søkeorda dine
