Search API Federated Solr (8.x-2.5) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Username
sk: Používateľské meno

en: view
sk: zobraziť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: Desc
sk: Zostupne

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: More information
sk: Viac informácií

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: The URL %url is not valid.
sk: Adresa URL %url je neplatná.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
