Search API Federated Solr (8.x-3.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Username
hr: Korisničko ime

en: view
hr: prikaz

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Desc
hr: Silazno

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: Asc
hr: Uzlazno
