Search API Federated Solr (8.x-3.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: view
lv: skatīt

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Desc
lv: Dilst.

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Number of results
lv: Reziltātu skaits

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: No results text
lv: Tukša rezultāta teksts
