Search API Federated Solr (8.x-3.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: view
af: bekyk

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: Master
af: Meester
