Search API Field Map (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: More information
gu: વધુ મહિતી

en: About
gu: વિશે
