Search API Field Map (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Search
sr: Претрага

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.

en: Contains US ASCII characters only
sr: Садржи само <em>US ASCII</em> знакове
