Search API Field Map (8.x-3.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Site name
az: Sayt adı

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: More information
az: Ətraflı məlumat

en: About
az: Haqqında

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
az: Dəyər daxil edilənə qədər sahə daxilində göstəriləcək mətn. Bu göstəriş adətən nümunə dəyəri və ya gözlənilən formatın qısa təsviridir.

en: Placeholder: @placeholder
az: Kömək mətn: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
az: %name: @max simvoldan uzun ola bilməz.

en: The entity type
az: Varlıq növü

en: Contains US ASCII characters only
az: Yalnız ABŞ ASCII simvollarını ehtiva edir

en: Textfield size: @size
az: Mətn sahəsinin ölçüsü: @size
