Search API generic devel (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Search
pl: Szukaj

en: Languages
pl: Języki

en: Index
pl: Indeks

en: Delete item
pl: Usuń element

en: Not indexed
pl: Nie zindeksowane
