Search API generic devel (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Search
da: Søg

en: Languages
da: Sprog

en: Index
da: Indeks

en: Delete item
da: Slet element

en: Not indexed
da: Ikke indexeret
