Search API generic devel (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Actions
de: Aktionen

en: Search
de: Suche

en: Languages
de: Sprachen

en: Delete item
de: Eintrag löschen

en: Not indexed
de: Nicht indiziert

en: Search API
de: Search-API
