Search API generic devel (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Search
fa: جستجو

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Index
fa: شاخص

en: Delete item
fa: حذف آیتم
