Search API generic devel (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Search
fi: Etsi

en: Languages
fi: Kielet

en: Index
fi: Indeksi

en: Delete item
fi: Poista rivi
