Search API generic devel (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Search
sv: Sök

en: Languages
sv: Språk

en: Index
sv: Förteckning

en: Delete item
sv: Radera post
