Search API generic devel (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Search
uk: Пошук

en: Languages
uk: Мови

en: Index
uk: Індекс

en: Delete item
uk: Видалити позицію

en: Not indexed
uk: Неіндексоване

en: Search API
uk: API Пошуку
