Search API Hashtag (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Lowercase
hu: Kisbetűs

en: Hashtags
hu: Kettőskeresztes címkék

en: The field name
hu: A mező neve

en: Hashtag
hu: Kettőskeresztes címke

en: Perform tasks on specific events triggered within the system.
hu: Feladatok végrehajtása a rendszeren belül kiváltott speciális eseményeken.
