Search API Hashtag (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Search
sv: Sök

en: General
sv: Allmän

en: Lowercase
sv: Gemener

en: Machine name: @name
sv: Maskinläsbart namn: @name

en: The field name
sv: Fältnamnet
