Search API Hashtag (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Search
de: Suche

en: General
de: Allgemein

en: Lowercase
de: Kleinbuchstaben

en: Machine name: @name
de: Systemname: @name

en: Contained fields
de: Enthaltene Felder

en: The field name
de: Der Feldname

en: The selected fields
de: Die ausgewählten Felder
