Search API Hashtag (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: General
pl: Ogólne

en: Lowercase
pl: Małe litery

en: Machine name: @name
pl: Identyfikator systemowy: @name

en: Contained fields
pl: Zawarte pola
