Search API Location (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Weight
hu: Súly

en: Text field
hu: Szövegmező

en: less than
hu: kisebb, mint

en: Map
hu: Térkép

en: Fill color
hu: Kitöltőszín

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Distance
hu: Távolság

en: Border color
hu: Keretszín

en: Radius
hu: Sugár

en: between
hu: között

en: Latitude/Longitude
hu: Szélesség / Hosszúság

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Geocoder failed due to:
hu: A geokódolás meghiúsult:

en: Geocode was not successful for the following reason:
hu: A geokódolás sikertelen volt a következő ok miatt:
