Search API Location (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Map
he: מפה

en: Select
he: בחר

en: Radius
he: רדיוס

en: between
he: בין

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
