Search API Location (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Search
ca: Cerca

en: Weight
ca: Pes

en: Text field
ca: Camp de text

en: less than
ca: més petit que

en: Map
ca: Mapa

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Distance
ca: Distància

en: between
ca: entre

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
