Search API Location (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Text field
cs: Textové pole

en: Map
cs: Mapa

en: Select
cs: Vybrat

en: Border color
cs: Barva okraje

en: between
cs: mezi

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
