Search API Location (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Value
it: Valore

en: Search
it: Cerca

en: Weight
it: Peso

en: Text field
it: Campo di testo

en: Map
it: Mappa

en: Select
it: Scegliere

en: Distance
it: Distanza

en: between
it: tra

en: Weight for @title
it: Peso per @title
