Search API Location (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Search
oc: Recercar

en: Weight
oc: Pes

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Select
oc: Seleccionar

en: between
oc: entre

en: Latitude/Longitude
oc: Latitud/Longitud

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
