Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Page
lv: Lapa

en: Token
lv: Marķieris

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Zone
lv: Zona
