Search API Nuclia (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Token
pl: Wzorzec

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Zone
pl: Strefa

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: First page
pl: Pierwsza strona
