Search API Nuclia (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Zone
cs: Časová zóna

en: Previous page
cs: Předchozí stránka
