Search API OpenSearch (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Search
cs: Hledat

en: Password
cs: Heslo

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: HTTP Basic Authentication
cs: Základní HTTP ověření
