Search API OpenSearch (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Search
oc: Recercar

en: Password
oc: Senhal

en: Advanced
oc: Avançat

en: Standard
oc: Estandard
