Search API OpenSearch (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Search
pl: Szukaj

en: Password
pl: Hasło

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Standard
pl: Standardowe

en: - Disabled -
pl: - Wyłączone -

en: Connection
pl: Połączenie
