Search API OpenSearch (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Search
fr: Rechercher

en: Password
fr: Mot de passe

en: Advanced
fr: Avancé

en: - Disabled -
fr: - Désactivé -

en: Connection
fr: Connexion

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fr: %type : @message dans %function (ligne %line de %file).
