Search API OpenSearch (1.0.0-alpha5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Search
es: Buscar

en: Password
es: Contraseña

en: Advanced
es: Avanzado

en: Standard
es: Estándar

en: - Disabled -
es: - Desactivado -

en: HTTP Basic Authentication
es: Identificación HTTP básica

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
es: %type: @message en %function (linea %line de %file).
