Search API OpenSearch (1.0.0-alpha9) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Search
hu: Keresés

en: Password
hu: Jelszó

en: Advanced
hu: Haladó

en: Object
hu: Objektum

en: Standard
hu: Általános

en: - Disabled -
hu: - Tiltott -

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hu: %type típus: @message üzenet %function függvényben (%file fájl %line. sorában).
