Search API OpenSearch (2.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Search
lv: Meklēt

en: Password
lv: Parole

en: Synonyms
lv: Sinonīmi

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Standard
lv: Standarta

en: Date range
lv: Datumu diapazons
