Search API OpenSearch (2.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Synonyms
vi: Từ đồng nghĩa

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Object
vi: Đối tượng

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Connection
vi: Kết nối
