Search API opensolr (2.2.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Remove
az: Çıxart

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Add
az: Əlavə et

en: Upload
az: Yükləmə

en: Files
az: Fayllar

en: Provider
az: Provayder

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Show
az: Göstər

en: Identifier
az: İdentifikator

en: IP address
az: IP ünvanı

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
