Search API opensolr (2.2.1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Remove
ru: Удалить

en: Search
ru: Поиск

en: Password
ru: Пароль

en: Country
ru: Страна

en: Settings
ru: Настройки

en: Add
ru: Добавить

en: Region
ru: Область

en: Upload
ru: Закачать

en: Files
ru: Файлы

en: Getting started
ru: Начало работы

en: here
ru: здесь

en: Start
ru: Начало

en: Provider
ru: Поставщик

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Show
ru: Показать

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Identifier
ru: Идентификатор

en: IP address
ru: IP-адрес

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: -- Select --
ru: -- Выбор --
