Search API opensolr (2.2.2) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Remove
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: Password
fi: Salasana

en: Country
fi: Maa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Add
fi: Lisää

en: Region
fi: Alue

en: Upload
fi: Siirrä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Files
fi: Tiedostot

en: here
fi: täällä

en: Start
fi: Alkaa

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Show
fi: Näytä

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: Registration
fi: Rekisteröinti

en: IP address
fi: IP osoite

en: -- Select --
fi: -- Valitse --
