Search API opensolr (2.2.3) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Add
ast: Amestar

en: Region
ast: Rexón

en: Upload
ast: Xubir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Files
ast: Ficheros

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Show
ast: Amosar
